با PH300 کوچک ترین ویدئو پرژکتور ال جی آشنا شوید  - راهنمای خرید دوربین دیجیتال
کوچک ترین ویدئو پرژکتور مینی بیم قابل حمل ال جی تنها با وزن 450 گرم تجربه یک سینمای واقعی در هر جا را فراهم می سازد,
ویدیو پروژکتور PH300 ال جی

ال جی کوچکترین پروژکتور قابل حمل خود را از آغاز این ماه در کشورهای سراسر جهان عرضه خواهدکرد.اچ دی مینی بیم مدل PH 300 قادر به ایجاد تصاویر بزرگ و دیدنی است و عمر باطری آن دوساعت ونیم است. این دستگاه به کاربران این امکان را می دهد تا در همه جا با خود سینمایی را به همراه داشته باشند.

این-کیو لی، نایب رئیس و مدیر پخش تلویزیون در ال جی گفت:

اچ دی مینی بیم جدید یک دستگاه هوشمند است که می توان در هر کجا و در هر زمان از آن لذت برد. این دستگاه به کاربران این امکان را می دهد تا هر سطح صاف را چه در داخل و چه در خارج از منزل به یک نمایشگر تبدیل کنند و از تصاویری با وضوح و کیفیت بسیار بالای اچ دی لذت ببرند.

ال جی پی اچ 300 از منبع نور RGB ال ای دی استفاده می کند که روشنایی 300 آنسی لومن ارایه می دهد و نسبت وضوح صد هزار به یک در وضوح HD دارد. این LED با هدف ماندگاری طولانی مدت طراحی شده است و چرخه عمر آن معادل 30 هزار ساعت یعنی 10 سال استفاده به مدت 8 ساعت در روز تخمین زده می شود. علاوه بر این فناوری اتو ورتیکال کی استون یا AVK ال جی علتی است که اچ دی مینی بیم نسبت به دیگر پروژکتورهای متداول شرایط آسان تری را فراهم کند.این فناوری روند نصب را سهولت بخشیده و برای کاهش اعوجاج تصویر زاویه پرتو بهینه را به صورت خودکار انتخاب می کند.ال جی پی اچ 300 یک نمایشگر قابل حمل است که قابلیت های ارتباطی مختلفی را فراهم می کند. این پروژکتور مشاهده محتوایی که در دستگاه های دیگری نظیر گوشی هوشمند، لپ تاپ، تبلت و دیگر درایوهای یواس بی ذخیره شده است را امکان پذیر می کند.

,LG,ال جی,PH300,راهنمای خرید دیجیتال

پروژکتور پی اچ 300 از آغاز همین ماه در بازارهای آمریکای لاتین، امریکای شمالی، آسیا و خاورمیانه عرضه می شود و پس از آن در کشورهایی نظیر فرانسه، آلمان، پرتغال، اسپانیا و ترکیه در ماه نوامبر در دسترس قرار می گیرد. قیمت و اطلاعات بیشتر در مورد این محصول در زمان عرضه به صورت محلی اعلام خواهد شد.

سیامک احدی

منبع : zoomit.ir

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :