با پروژکتورهای جدید ال جی آشنا شوید  - راهنمای خرید دوربین دیجیتال
با پیشرفت تکنولوژی,ویدیو پروژکتورها نیز کوچک تر,سبک تر,با کیفیت تر و از همه مهمتر ارزان تر از قبل شده اند,تا این ابزارها راه به خانه کاربران یافته و تقاضا برای
LG Projector

با پیشرفت تکنولوژی، ویدیو پروژکتورها نیز کوچک تر، سبک تر، با کیفیت تر و از همه مهمتر ارزان تر از قبل شده اند، تا این ابزارها راه به خانه کاربران یافته و تقاضا برای آنها افزایش یابد. در همین راستا ال جی نیز نسبت به عرضه ویدیو پروژکتورهای جدید خود اقدام نموده که از نظر مشخصات سخت افزاری، ابعاد و وزن در وضعیت مناسبی قرار دارند. در ادامه مطلب به معرفی برخی از پروژکتورهای ال جی خواهیم پرداخت.

پروژکتورها تصاویر را در ابعاد بزرگ نمایش می دهند و سرگرمی و لذت تماشای فیلم یا اجرای بازی ها را دو چندان می کنند.

,ویدیو پروژکتور, lg, ال جی,راهنمای خرید دیجیتال

پروژکتور AF115 ال جی تا پروژکتور ال ای دی HS201 با قابلیت حمل و نقل آسان، قابلیت های گوناگونی مانند ورودی HDMI، لامپ بسیار بادوام ال ای دی، خاموش/روشن سریع و امکانات دیگر را ارائه می کنند. پروژکتورهای LED ال جی به شما امکان می دهد تا تجربه ای همانند سینما را در خانه داشته باشید.

,ویدیو پروژکتور, lg, ال جی,راهنمای خرید دیجیتال

پروژکتور ال ای دی PA75U که حدود 750 دلار قیمت دارد قابلیت های مشابه تلویزیون های هوشمند را در اختیار کاربر قرار می دهد تا با بهترین های اینترنت از طریق وای-فای به یوتیوب، فیس بوک، توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی مستقیماً از طریق پروژکتور ارتباط برقرار کنید و با کنترل جادویی (Magic Remote) بالا و پایین کردن، کلیک کردن و کنترل با حرکات بدن بسیار راحت و سرگرم کننده است.

امکانات ویژۀ پروژکتورهای ال جی

LCoS: این فناوری نه تنها تفسیر رنگ های روشن تر و دقیق تری فراهم می کند، بلکه کیفیت تصویری واضح و با جزییات، حتی در تصاویری که حرکات سریعی دارد، ارائه می دهد.

لامپ LED:چراغ ال ای دی پرسرعت و پالسی ال ای دی محو شدن تصاویر و خراب شدن رنگ را از بین می برد و طول عمر پروژکتور را تا ۳۰ هزار ساعت افزایش می دهد؛ چیزی معادل ۴ ساعت استفاده در روز و ۲۰ سال دوام. این میزان استفاده برای مشاهدۀ هزاران رخداد ورزشی، فیلم یا بازی های ویدئویی کافی به نظر می رسد.

نمایش فایل های مختلف: نمایش فایل های آفیس بدون نیاز به اتصال به کامپیوتر و از طریق حافظه USB

آرش شیرخورشیدی

منبع : zoomit.ir

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :