معرفی اپلیکیشن Archisketch
Archisketch که پیش از این با نام آرکی پد در فروشگاه اپ استور قابل دانلود بود، یک اپلیکیشن پرکاربرد مخصوص معماران، طراحان داخلی و طراحان محصول است.

آکاایران: معرفی اپلیکیشن Archisketch

آکاایران «آرکی اسکچ» (Archisketch) که پیش از این با نام آرکی پد در فروشگاه اپ استور قابل دانلود بود، یک اپلیکیشن پرکاربرد مخصوص معماران، طراحان داخلی و طراحان محصول است.

به گزارش آکاایران اپلیکیشن های بسیاری برای طراحی و اسکچ وجود دارند اما آن ‍چه آرکی اسکچ را از سایر اپلیکیشن ها متفاوت می سازد، امکان طراحی با مقیاس دقیق است. به این صورت که شما در ابتدای کار برای پروژه ی خود مقیاس تعریف می کنید و سپس همه ی اجزای کار حتی ضخامت خطوط هم بر اساس آن مقیاس شکل می گیرند. این ویژگی برای طراحان معمار، که پروژه های خود را با اندازه گذاری دقیق جلو می برند، بسیار مفید و کاربردی است.

از سایر ویژگی های این برنامه می توان به امکان کپی کردن اجزای تصویر به تعداد دلخواه اشاره کرد. برای مثال شما می توانید یک پنجره یا جزیی از تزیینات به کاررفته را در چندین بخش فایل کپی کنید بدون اینکه مجبور باشید آن ها را دوباره ترسیم کنید.

با استفاده از خطوط راهنما، آرکی اسکچ این امکان را به شما می دهد که بخشی از تصویر یا همه ی آن را وارونه کنید و یک تصویر یا لایه را به صورت برعکس نمایش دهید. با این قابلیت دیگر لازم نیست همه ی اشکال را به صورت کامل ترسیم کنید. بلکه برای اشکال قرینه با ترسیم نیمی از شکل می توانید نیمه ی دیگر را کپی  کنید.

اپلیکیشن آرکی اسکچ برای پروژه های کوچک با جزییات کم به صورت رایگان قابل استفاده است اما اگر می خواهید از تمام کاربری های این برنامه استفاده کنید، باید براساس مدت زمان دلخواه خود، مبلغ اشتراک را بپردازید.

  • امکان استفاده از چندین لایه در یک پروژه
  • امکان طراحی دست آزاد و ترسیم اشکال با تنوع زیاد
  • گرفتن خروجی در ابعاد دلخواه بدون از دست دادن کیفیت تصویر خروجی
  • قابل استفاده برای طراحان مبتدی و حرفه ای

  • موجود بودن تنها برای آیپد
  • امکان فعال سازی تمام قابلیت ها با پرداخت سالانه ۹۹٫۹ دلار

      

       

منبع: Design-Milk

منبع :

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :