آکاایران: این روزها قیمت خودرو به صورت روزانه افزایش پیدا می کند و با توجه به روزهای پایانی سال، بسیاری از مردم به دنبال خرید خودرو با بودجه ای کمتر از 40 میلیون تومان هستند که در ادامه، گزینه های موجود در بازار ایران را بررسی می کنیم.

متقاضیان خودرو به دلیل شرایط نابسامان بازار و افزایش بی سابقه قیمت ها، تصمیم گرفته اند به جای خودروهای صفر کیلومتر از خودروهای کارکرده استفاده کنند تا هزینه خرید کمتری را متحمل شوند. این دست از مشتریان به دنبال خرید خودرویی کارکرده با بودجه ای کمتر از 40 میلیون تومان هستند؛ البته با چنین بودجه ای نمی توان انتظار خرید یک خودرو بسیار مناسب را داشت. در ادامه گزینه های خرید خودرو با بودجه 40 میلیون تومانی را بررسی می کنیم.

همچنین بخوانید:

بازار خودرو در بی ثبات ترین وضعیت ممکن قرار دارد!

گزینه های خرید خودرو کارکرده 

آن دسته از متقاضیان خودرو که بودجه ای حدود 40 میلیون تومانی را در اختیار دارند، می توانند خودروهای خارجی با عمر بالای 20 سال را انتخاب کنند. برای مثال خودروهای دهه 90 میلادی از جمله میتسوبیشی لنسر ها، گالانتها یا تویوتا کرولاها انتخاب مناسبی محسوب می شوند. از سویی با همین بودجه می توان خودروهای کارکرده مونتاژ داخلی را نیز انتخاب کرد؛ چراکه مشتریان می توانند لوازم یدکی این خودروها را به آسانی تهیه کنند. گزینه های داخلی فراوانی نیز وجود دارد و شما می توانید مدل های مختلف پراید را خریداری کنید. پرایدهایی که مدل ساخت آن ها میان سال های 71 تا 93 است با بودجه کمتر از 40 میلیون تومان به راحتی در بازار پیدا می شوند.

آکاایران: گزینه های خرید خودرو کارکرده در بازار ایران با بودجه 40 میلیون تومانی

خودرو ام وی ام 100 با مدل ساخت 85 تا 94 نیز با بودجه 40 میلیون تومان در دسترس خواهد بود. خودرو تیبا با مدل ساخت 91 تا 94 نیز با بودجه 40 میلیون تومان می تواند انتخاب مناسبی باشد. از دیگر گزینه های جذاب هم می توان به پژو 206 تیپ 2 با مدل ساخت 81 تا 84 اشاره کرد. خودرو سمند معمولی مدل 81 تا 84، سمند ال ایکس مدل 83 تا 84، پژو پارس مدل 82 تا 84، پژو 405 مدل 76 تا 87 نیز با بودجه ای 30 تا 40 میلیون تومانی گزینه های مناسبی خواهند بود. البته در هنگام خرید خودرو کارکرده باید به نکاتی چون وضعیت بدنه، موتور و شاسی توجه داشته باشید تا پس از خرید خودرو متضرر نشوید.

منبعtasnimnews
.

منبع : gadgetnews.ir

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :