آکاایران: چرا اسکریپتهای ASP.NET و ASP بر روی سایت من اجرا نمیشود؟

آکاایران چرا اسکریپتهای ASP.NET و ASP بر روی سایت من اجرا نمیشود؟

چرا اسکریپتهای ASP.NET و ASP بر روی سایت من اجرا نمیشود؟


مشکل:
صفحات NET. و ASP باز نمیشوند و پیغام خطای 404 یا 505 در صفحه نمایش داده میشود.

توجه:
به گزارش آکاایران برای استفاده از این امکانات باید سرویس میزبانی وب خریداری شده ی شما از صفحات داینامیک پشتیبانی نماید.در صورتی که سرویس شما از این صفحات پشتیبانی نمینماید و به این امکان نیاز دارید با بخش فروش و یا پشتیبانی آکا ایران تماس گرفته تا شما را بیشتر راهنمایی کنند.

راه کار:
در کنترل پنل هاست خود (Helm4) وارد شده و لیست دامنه ها را باز کنید (My Domains) بر روی دامنه ای که نیاز به فعال سازی استفاده از اسکریپتهای NET. یا ASP را دارد کلیلک نمایید در گزینه های باز شده بخش Scripting Manager را انتخاب نمایید و نسخه ی NET. مورد نظر خود و یا امکان استفاده از ASP را فعال کنید.
در صورتی که گزینه Scripting Manager در بین گزینه های سایت مشاهده نمیشود نیاز به فعال سازی گزینهAbility to change scripting support در Package خود دارید. (به مسیول فروش خود اطلاع دهید و یا یک درخواست پشتیبانی ارسال کنید)

نکته:
اگر میخواهید از .NET استفاده کنید پس از انجام مراحل بالا و برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در زمان استفاده از این سرویس در لیست اصلی تنظیمات دامنه گزینه Website Settings را انتخاب کنید در سربرگ Application Pool گزینه Use Isolated Application Pool را انتخاب نمایید و کلید Save را بفشارید.

منبع :

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :