با سرور های مجازی پرسرعت ایران سرور، سبقت می گیرید، اما جریمه نمی شوید!
سرور مجازی یکی از این سرویس های ارائه شده ایران سرور است.به طور کلی، سرور مجازی و سرور اختصاصی به شما کمک می کند و تجربه یک بازدید دلنشین را به کاربر سایت شما خ

 

 

آیا تا به حال به سایت هایی که مراجعه کردید، توجهی داشته اید؟ به چند سایت آخری که مراجعه کردید فکر کنید.

سرور مجازی یکی از این سرویس های ارائه شده ایران سرور است.به طور کلی، سرور مجازی و سرور اختصاصی به شما کمک می کند و تجربه یک بازدید دلنشین را به کاربر سایت شما خواهد داد. شما چه به عنوان وبمستر و چه به عنوان طراح شاید بخواهید سرور مجازی خریداری کنید و می توانید برای خرید VPS از ایران سرور با مراجعه به سایت و ثبت درخواست خود این کار را انجام دهید.

سرور مجازی ایران سرور

به طور کلی سرور مجازی بخشی از یک سرور اختصاصی است که با استفاده از مجازی ساز به بخش های جداگانه تقسیم بندی می شود. هر سرور پارتیشن بندی منابع خود را دارد که به هر کاربر امکان می دهد سیستم عامل و برنامه های خود را اجرا کند. سرور مجازی ایران سرور در ایران و اروپا با  امکان خوبی را برای وبمسترها به وجود آورده است. سیستم عامل های ارائه شده روی این سرویس لینوکس و ویندوز هستند.

  • سرور مجازی لینوکس: این سرویس روی سروری قرار دارد که سیستم عامل آن لینوکس است و از توزیع های CentOS، Ubuntu و Debian پشتیبانی می کند.
  • سرور مجازی ویندوز: سرور مجازی ویندوز هم از ورژن های 2012، 2016 و 2019 پشتیبانی می کند و شما به عنوان مشتری هنگام خرید می توانید تعیین کنید که کدام یک از سیستم عامل ها برای شما نصب شوند. این سرویس هم به شما دسترسی ریموت دسکتاپ را برای اتصال به سرور از طریق کامپیوتر فراهم می کند.

 

از مزایای سرور مجازی ایران سرور، پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای سال می باشد. استفاده از این سرویس برای سایت هایی توصیه می شود که معمولا میزان بازدید متوسط دارند و در کنار آن قصد هزینه زیاد و خرید سرور اختصاصی را ندارند.

آنچه گفته شد بخشی از امکانات این سرویس است و شما می توانید با مراجعه به سایت ایران سرور اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید.

خرید VPS از ایران سرور

برای خرید VPS از ایران سرور کافی است وارد سایت این گروه به نشانی www.iranserver.com شده و در بخش سرور مجازی انواع پلن ها را مشاهده کنید. پس از انتخاب کافی است درخواست خود را ثبت کرده تا کارشناسان ایران سرور سرویس مورد نظر را آماده و تحویل شما بدهند.

سرویس ها معمولا در کمترین زمان آماده تحویل می شوند اما ممکن است این روند بین یک تا سه روز طول بکشد. با خرید VPS از ایران سرور می توانید منابعی را که مدنظرتان است را داشته باشید و از طرفی هزینه کمتری را متقبل شوید

با مواردی که در اینجا ذکر شد شما می توانید انتخابی بهتر داشته باشید. شما باید باتوجه به نیاز خود سرویس مورد نظر را انتخاب کنید. پس اول نیاز خود را شناسایی کنید و سپس اقدام به خرید یکی از سرویس های سرور مجازی کنید.

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :