صفحه کلید OneBoard Pro+ با سیستم عامل اندروید معرفی شد  -
این روزها صفحه کلیدهای عجیب و غریب بسیاری روانه بازار می شوند,از صفحه کلیدهایی با طرح های عجیب و ابعاد کوچک گرفته تا صفحه کلیدهایی که از پردازشگر چهار هسته ای ب

این روزها صفحه کلیدهای عجیب و غریب بسیاری روانه بازار می شوند. از صفحه کلیدهایی با طرح های عجیب و ابعاد کوچک گرفته تا صفحه کلیدهایی که از پردازشگر چهار هسته ای به همراه سیستم عامل اندروید در درون خود بهره می برند! برای آشنایی با OneBoard Pro+ با همراه شوید. 

 OneBoard Pro+ یک صفحه کلید عادی نیست! بلکه در واقع یک مینی کامپیوتر با پردازنده چهار هسته ای و سیستم عامل اندروید است که علاوه بر کابل اتصال، درگاه HDMI، درگاه های USB و کابل اتصال به برق دارد! تنها کافی است این صفحه کلید را به کامپیوتر یا تلویزیون متصل کنید تا سیستم عامل اندروید 4.4 را در مقابل خود مشاهده کنید. این صفحه کلید، در صورتی که بتوان به مترجم گوگل اعتماد کرد، محصول شرکت Bejing-Cool Computer Co است. 

اگرچه ایده تولید چنین محصولی جالب است، اما تولید و طراحی، جذابیت بیشتری به آن بخشیده است. در واقع، OneBoard Pro+ یک صفحه کلید ارزان قیمت و میان رده نیست، بلکه بدنه آلومینیومی و طراحی، این دستگاه را به عنوان یک محصول بالا رده معرفی می کند.

همچنین وجود سیستم عامل اندروید در این صفحه کلید، استفاده از آن را به شما تحمیل نمی کند، بلکه شما می توانید در هر زمان، بین سیستم عامل کامپیوتر خود و سیستم عامل اندروید 4.4 که توسط یک پردازشگر چهار هسته ای 1.8 گیگاهرتزی Rockchip مدل RK3288، حافظه RAM با گنجایش 2 گیگابایت پردازش می شود، سوئیچ کنید. اگر مشتاق خرید چنین صفحه کلیدی هستید، باید بگوییم که قیمت آن 300 دلار است. 

محمد حسین ملک

منبع : zoomit.ir

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :