کامپیوتر مخصوص بازی محصول مشترک لنوو و ریزر معرفی شد  -
آذرماه امسال,شرکت های لنوو و ریز روی همکاری در ساخت یک رایانه شخصی گیمینگ به توافق رسیدند,حالا این دو شرکت نمایشگاه CES 2016 را مکان مناسبی برای رونمایی از اولی
آکایران :کامپیوتر گیمینگ
/section>

آذرماه امسال، شرکت های لنوو و ریزر روی همکاری در ساخت یک رایانه شخصی گیمینگ به توافق رسیدند. حالا این دو شرکت نمایشگاه CES 2016 را مکان مناسبی برای رونمایی از اولین محصول مشترک خود می دانند. در ادامه با زومیت همراه باشید تا نگاهی به کامپیوتر رومیزی گیمینگ لنوو و ریزر بیندازیم.

بنا به گزارش آکاایران : لنوو در اولین همکاری خود با کمپانی ریزر برای ساخت یک رایانه شخصی مخصوص بازی، مدل Ideacenter Y900 را با افکت های نوری قابل شخصی سازی مخصوص کمپانی ریزر ترکیب کرده است که با نام Razer’s Chroma Full Spectrum lighting ارائه می شوند. نتیجه این همکاری تولید یک رایانه شخصی مخصوص بازی با نام Ideacenter Y900 RE است که اولین محصول از همکاری این دو کمپانی با یکدیگر است.

مطلب مرتبط

  • اتحاد لنوو و ریزر برای تولید سری جدید رایانه های شخصی ویژه بازی

این افکت های نوری قابل شخصی سازی مخصوص ریزر جلای خاصی به کیس سیستم عرضه شده توسط کمپانی داده اند و قسمت پایین و پشتی این کیس بسیار زیبا دیده می شود. البته لنوو فقط به اضافه کردن این سیستم نورپردازی به کیس خود بسنده نکرده و این محصول را همراه با صفحه کلید مکانیکی Blackwidow Chroma ریزر و موس مخصوص بازی Mamba Chroma این کمپانی عرضه می کند.

گزارش ها حاکی است که این دو شرکت همکاری خود را در آینده گسترش خواهند داد و شاهد ساخته شدن پی سی های دیگری توسط لنوو خواهیم بود که از لوازم جانبی و تکنولوژی های مخصوص کمپانی ریزر استفاده می کنند. در ادامه می توانید تصاویری را از Ideacenter Y900 RE تماشا کنید:

آکاایران: کامپیوتر مخصوص بازی محصول مشترک لنوو و ریزر معرفی شد

,ces 2016. نمایشگاه ces, اخبار ces, اخبار ces 2016,ترفندهای سخت افزار
,ces 2016. نمایشگاه ces, اخبار ces, اخبار ces 2016,ترفندهای سخت افزار
,ces 2016. نمایشگاه ces, اخبار ces, اخبار ces 2016,ترفندهای سخت افزار

نظر شما در مورد این پی سی مخصوص بازی چیست؟

کلیه ی اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه را در صفحه ی اختصاصی CES 2016 مشاهده کنید.

آرش عیاری

منبع :

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :