کولر مستر ماوس مخصوص بازی «مسترماوس S» را عرضه می کند
در روزهای گذشته شرکت کولرمسترامروز از عرضه ماوس گیمینگ مدل MasterMouse S خبر داد. این محصول، یک ماوس مخصوص بازی با نورپردازی RGB هوشمند است که چهار سطح DPI تا 7

آکاایران: کولر مستر ماوس مخصوص بازی «مسترماوس S» را عرضه می کند

آکاایران: یک ماوس مخصوص بازی با نورپردازی RGB هوشمند

کولر مستر ماوس مخصوص بازی «مسترماوس S» را عرضه می کند

,کولرمستر, ماوس گیمینگ, MasterMouse S
در روزهای گذشته شرکت کولرمسترامروز از عرضه ماوس گیمینگ مدل MasterMouse S خبر داد. این محصول، یک ماوس مخصوص بازی با نورپردازی RGB هوشمند است که چهار سطح DPI تا 7200 را ارائه کرده و طراحی ارگونومیک مخصوصی دارد.

ماوس گیمینگ MasterMouse S از یک سنسور نوری PixArt استفاده می کند و به کاربر امکان انتخاب از میان چهار سطح DPI از 400 تا 7200 را می دهد. مقادیر DPI فاقد چرخه درون یابی (Interpolation) هستند و از شتاب دهی استفاده نمی کند. این ویژگی ها برای رسیدن به دقت بالا در این ماوس گنجانده شده اند. از 6 کلید موجود بر روی این ماوس، ۵ کلید قابل استفاده برای دو عملکرد متفاوت در ترکیب با دکمه Storm TactiX هستند. Storm TactiX عملکردی مشابه کلید Fn بر روی لپتاپ ها دارد و نام آن از CM Storm، نام پیشین خط محصولات مخصوص بازی کولرمستر گرفته است.

به لطف پردازنده 32-bit  شرکت آرم و حافظه داخلی 512KB، می توانید ماکروها و تنظیمات خود را روی 5 پروفایل برای استفاده روی هر کامپیوتری و فاقد نیاز به نرم افزار جانبی ذخیره کنید. به این ترتیب تنظیماتتان را فاقد محدود بودن به رایانه همه جا در دسترس خواهید داشت.

,کولرمستر, ماوس گیمینگ, MasterMouse S

نورپردازی به کار رفته در لبه چرخ ماوس و لبه پشتی، با انتخاب از ۱۶.۷ میلیون رنگ و طیف وسیعی از جلوه های نوری برای هر قسمت قابل شخصی سازی است. تمام تنظیمات نورپردازی، عملکرد دکمه ها، تنظیمات ماکرو، سطح DPI و تنظیمات مختلف سنسور توسط نرم افزار کولرمستر قابل شخصی سازی هستند. پوشش بیرونی UV مات به کار رفته در این ماوس در برابر فرسایش مقاوم است و اثر انگشتان را به خود نمی گیرد. دو کلید اصلی با عمر بیش از ۲۰ میلیون کلیک، از سوییچ های Omron استفاده می کنند و نقطه اتصال کابل نیز با دوام مناسب برای استفاده گیمینگ طراحی شده است. MasterMouse Lite S نیز با ظاهری مشابه و امکاناتی ساده تر به همراه این محصول عرضه می شود. این ماوس ۸۶ گرم وزن دارد و دارای نورپردازی LED سفید در دو قسمت است و از سنسور نوری PixArt PAW3509 با سه سطح تا 2000 DPI استفاده می کند.

 

.

منبع : shabakeh-mag.com

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :