حمل و نقل نوت ۷ در خطوط هوایی آمریکا جرم قضایی شناخته شد
حمل نوت 7 سامسونگ چه خاموش و چه روشن در پروازهای آمریکایی غیرقانونی شد و دارنده آن تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و جریمه هم می شود.

آکاایران: حمل و نقل نوت ۷ در خطوط هوایی آمریکا جرم قضایی شناخته شد

آکاایران: حمل نوت 7 سامسونگ چه خاموش و چه روشن در پروازهای آمریکایی غیرقانونی شد و دارنده آن تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و جریمه هم می شود.

آکا ایران:
زین پس مسافران هواپیماهای خطوط آمریکایی حق ندارند نوت 7 با خود داشته باشند، چه روشن، چه خاموش!
از ظهر امروز شنبه 15 اکتبر به‌وقت نیویورک تمام مسافران دارنده نوت 7 متوقف می‌شوند و با دارنده آن برخورد قانونی خواهد شد.
وزارت ترابری آمریکا در بیانیه رسمی اعلام کرد هیچ مسافری  حق حمل نوت 7 چه داخل هواپیما و چه به‌صورت کالا در چمدان را به‌صورت روشن یا خاموش ندارد. این وزارتخانه اعلام کرده که برای حفظ جان و ایمنی مسافران این تصمیم اتخاذشده و از شنبه 15 اکتبر اجرایی می‌شود.


بلومبرگ به نقل از وزارت ترابری آمریکا نوشت: اگر مسافری قصد پنهان کردن نوت 7 خود را داشته باشد و ماموران فرودگاه این موضوع را متوجه شوند، ممکن است تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و جریمه نیز شوند.

دو کمپانی معروف ارسال محموله‌های پستی آمریکا یعنی فدکس و یو‌پی‌اس اعلام کرده‌اند به هیچ وجه نوت 7 را از طریق هواپیما جابجا نخواهند کرد.

سامسونگ نیز با انتشار بیانیه  رسمی از مردم آمریکا خواست تا با وزارت ترابری همکاری کرده و اگر گوشی خود را از اپراتور خریده‌اند، به اپراتور بازگردانند و اگر از خرده فروش‌ها گوشی خود را دریافت کرده‌اند با برنامه بازگرداندن اجباری همکاری کنند.
این در حالی است که حدود نیمی از مردم گوشی‌های خود را تحویل نداده‌اند.
 

منبع :

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :