یک عید پر از عیدی در چارخونه
چارخونه،ثبت نام در چارخونه،دانلود در چارخونه،دانلود بازی,دانلود فیلم،دانلود موسیقی،سایت دانلود،انلود کتاب،دانلود برنامه
آکاایران: مجموعه: ترفندهای اینترنتی

آکاایران: یک عید پر از عیدی در چارخونه

 

بازار جامع محتوای دیجیتال چارخونه یک جشنواره پر از جایزه و عیدی برای کاربران خود برگزار می کند.


در جشنواره «چارخونه گردی کن و عیدی بگیر» که از ابتدای سال ۹۸ به مدت ۱۶ روز برگزار می شود، کاربران می توانند با دانلود و ثبت نام در چارخونه، پاسخ به سوالات مرتبط با دسته های محتوایی چارخونه و خرید از چارخونه، برنده یکی از جایزه های آنی، روزانه و یا پایانی جشنواره باشند.


دسته های محتوایی چارخونه به ۴ بخش برنامه و بازی، فیلم، موسیقی و کتاب و نشریات تقسیم می شوند که کاربران می توانند در هر روز با ورود به صفحه اصلی جشنواره و پاسخ صحیح به ۴ سوال انتخاب شده آن روز، یک شانس قرعه کشی جوایز روزانه و یک شانس قرعه کشی پایانی دریافت کنند. گفتنی است این سوالات از بین محتواهای موجود در چارخونه طراحی شده اند که کاربران می توانند به راحتی و با گشت و گذار در چارخونه پاسخ صحیح را پیدا کنند. 

 

,دانلود بازی, دانلود فیلم, دانلود موسیقی


در این جشنواره به کاربرانی که برای اولین بار و از طریق صفحه جشنواره، چارخونه را نصب و ثبت نام کنند، ۲ هزار تومان اعتبار اولیه چارخونه و یک شانس قرعه کشی بیشتر اختصاص خواهد یافت.


کاربران همچنین می توانند با هر هزار تومان خرید از چارخونه یک شانس بیشتر برای شرکت در قرعه کشی دریافت کنند.


گفتنی است علاوه بر جوایز آنی که به کاربران نوین چارخونه تعلق می گیرد، چهار جایزه اعتبار ۱۰ هزار تومانی هم به صورت قرعه کشی های روزانه اهدا می شود که این قرعه کشی تنها از بین افرادی که به سوالات آن روز پاسخ صحیح داده اند، انجام می شود.

 

,دانلود بازی, دانلود فیلم, دانلود موسیقی


در پایان جشنواره هم چهار جایزه ویژه شامل فلش مموری ۱۲۸ گیگابایتی OTG، عینک واقعیت مجازی سامسونگ، اسپیکر بلوتوثی JBL و یک ساعت هوشمند سونی بین تمامی شرکت کنندگان در جشنواره قرعه کشی می شود که در این بخش شانس افرادی که پاسخ درست به سوالات روزانه داده و یا خرید بیشتری از چارخونه دارا باشند برای دریافت این جوایز بیشتر است.


در جشنواره «چارخونه گردی کن و عیدی بگیر» یک طرح جذاب دیگر هم برای کاربران پیش بینی شده است. کاربران چارخونه می توانند با شرکت در طرح «چهار در چهار» هر چهار روز یک بار، یک فصل کامل از چهار سریال پرطرفدار را با ۷۰ درصد تخفیف تهیه کنند.

 

 


.

منبع :

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :
مطالب پیشنهادی