مشاهده نمودن تصاویر سه بعدی، بدون عینک برای Android توسط Sharp Galapagos
بالاخره آنچه انتظارش را می کشیدیم به حقیقت می پیوندد: مشاهده تصاویر سه بعدی بدون عینک. شارپ تصمیم گرفته است برای دوستداران ژاپنی آندرویید تکنولوژی سه بعدی را کا

بالاخره آنچه انتظارش را می کشیدیم به حقیقت می پیوندد: مشاهده تصاویر سه بعدی بدون عینک. شارپ تصمیم گرفته است برای دوستداران ژاپنی آندرویید تکنولوژی سه بعدی را کامل کند.


شارپ Galapagos مدل های 003SH و 005SH را عرصه خواهد کرد. تفاوت این گوشی ها با سایر گوشی ها در این است که شما می توانید توسط آنها تصاویر سه بعدی را بدون نیاز به عینک مخصوص سه بعدی، مشاهده کنید. البته به شرطی که سیستم عامل موبایل شما Android باشد.
توسط شبکه ژاپنی Softbank گوشی های TouchScreen نامبرده بفروش خواهد رسید. یک پردازنده 1GHz برای هر دو مدل بکاربرده شده است. نمایشگر 3.8 اینچی گوشی های 003SH و 005SH قابلیت پخش تصاویر سه بعدی را دارند. همچنین وضوح تصویر نمایشگر آنها نیز 800x400 پیکسل است. گوشی 003SH با دوربین ها 9.6 مگاپیکسل ارائه می شود ولی 005SH با دوربین 8 مگاپیکسل ارائه خواهد شد. با این دوربین ها می توانید فیلم های 720p بگیرید.این گوشی ها در دسامبر و فبریه به بازار خواهند آمد.


منبع:
zoomit.ir

 

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :