توقف تولید گوشی آیفون 5C اپل
یک ماه قبل شرکت اپل درخواست خود برای تامین قطعات و تولید گوشی هوشمند iPhone 5C را در شرکت Pegatron تا 20 درصد کاهش داد و گفته شد که میزان تولید این گوشی در شرکت

foxconn,شرکت,foxconn electronics


شرکت Foxconn Electronics در بیانیه جدید خود توضیح داده است که تولید گوشی iPhone 5C را در کارخانه ژنگژو(Zhengzhou) در قسمت شمالی چین متوقف می‌کند.

به نقل از دی‌جی‌تایمز، شرکت Foxconn Electronics بزرگترین شریک اپل برای تولید گوشی هوشمند آیفون محسوب می‌شود و این مرکز در بیانیه جدید خود توضیح داده است که تولید گوشی iPhone 5C را در کارخانه ژنگژو(Zhengzhou) در قسمت شمالی چین متوقف می‌کند تا از این طریق ظرفیت این کارخانه را به تولید گوشی هوشمند iPhone 5S اختصاص دهد.

 در ادامه انتشار این بیانیه و تلاش مراکز خبری برای در اختیار گرفتن توضیحات بیشتر، Foxconn از دادن هرگونه اطلاعات بیشتر خودداری کرد.

دو شرکت Foxconn و Pegatron Technology برای تامین قطعات اصلی کارخانه‌ای با افزایش تولید 30 و 70 درصدی محصولات خود مواجه شده‌اند که منابع آگاه می‌گویند این اتفاق در جریان افزایش فروش iPhone رخ داده است.

یک ماه قبل شرکت اپل درخواست خود برای تامین قطعات و تولید گوشی هوشمند iPhone 5C را در شرکت Pegatron تا 20 درصد کاهش داد و گفته شد که میزان تولید این گوشی در شرکت Foxconn نیز تا یک‌سوم کاهش پیدا کرد.

khabareno.com

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :