چگونه در شرایط اضطراری گوشی را شارژ کنیم؟ + عکس
شارژ گوشی با تکان دادن,شارژ گوشی با کامپیوتر,شارژ گوشی با wifi,شارژ گوشی با تکان,شارژ گوشی,شارژ گوشی بدون شارژر,شارژ گوشی با نور خورشید,شارژ گوشی برای اولین بار
با استفاده از SOSCharger می توانید تلفن همراه خود را شرایط اضطراری شارژ کنید....

با استفاده از SOSCharger می توانید تلفن همراه خود را شرایط اضطراری شارژ کنید.
برای بسیاری از کاربران تلفن های همراه پیش آمده که دچار حادثه شوند  تلفن همراه آن ها بدون شارژ بماند و یا در شرایط قطعی برق نیاز فوری به وسیله خود داشته باشند. نداشتن شارژ و عدم دسترسی به برق مهمترین مشکل و معضل تلفن های همراه است که با استفاده از شارژر SOSCharger حل می شود.
SOSCharger یک شارژر قابل حمل می باشد که مشکل عدم دسترسی به برق برای شاژر تلفن های همراه را حل کرده است.از مهمترین قابلیت های این تلفن که باعث می شود تا برای همه ی تلفن های همراه هوشمند جدید کارایی داشته باشد قدرت شارژ باتری تا ظرفیت 1500 میلی آمپر می باشد.

شارژ گوشی برای اولین بار,شارژ گوشی,شارژ گوشی با تکان دادن

با تکان دادن دسته ی تعبیه شده روی این شارژر به مدت سه تا پنج دقیقه می توان 5 تا 12 دقیقه با تلفن همراه مکالمه کرد.البته این زمان با توجه به نوع تلفن همراه متفاوت می باشد.این دستگاه از درگاه استاندارد USB استفاده می کند که امکان شارز هرنوع گوشی با آن را به کاربر می دهد.روی این دستگاه نیز چراغ های LED نصب شده که میزان شارژ باتری را نشان می دهد.
قیمت این شارژر ها 35 دلار می باشد.

منبع: yjc.ir
گردآوری کامپیوتر و ترفند آکا
گردآوری کامپیوتر و ترفند آکا
منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :