احتمال عرضه تبلت های جدید سونی در تابستان سال جاری
تبلت های جدید سونی احتمالا در تابستان سال جاری عرضه خواهند شد. این اطلاعات به وسیله موشکافی اپلیکیشن دوربین اکسپریا ایکس زد 2 به دست آمده و نشان می دهد سونی مجد

آکاایران: تبلت های نوین سونی احتمالا در تابستان سال جاری عرضه خواهند شد. این اطلاعات به وسیله موشکافی اپلیکیشن دوربین اکسپریا ایکس زد 2 به دست آمده و نشان می دهد سونی مجددا قصد ورود به بازار تبلت ها را دارد.

ار زمان عرضه آخرین تبلت اندرویدی شرکت سونی یعنی اکسپریا زد 2 تبلت، تقریبا سه سال می گذرد. با وجود کاهش بیشتر جذابیت این دستگاه های موبایل برای کاربران در مقایسه با سه سال گذشته، به نظر این شرکت ژاپنی تصمیم دارد یک یا دو تبلت نوین روانه بازار کند.

بر اساس ارزیابی کدهای فایل APK دوربین سونی اکسپریا ایکس زد 2، دو تبلت نوین سونی با اندازه 8 اینچ و 10 اینچ احتمالا طی چند ماه آینده رونمایی خواهند شد.

کدهای افشا کننده تبلت های نوین سونی

آکاایران: احتمال عرضه تبلت های نوین سونی در تابستان سال جاری

در این اپلیکیشن حتی تصاویر تبلت های نوین سونی نیز رویت شده است، پس بعید نیست این شایعه در نهایت تبدیل به واقعیت شود. پیش بینی شده تبلت های نوین سونی در تابستان سال جاری معرفی و در ابتدا در بازارهای کشور ژاپن عرضه شوند.

اگرچه کمتر کسی باور می کند در این آشفته بازار دنیای تبلت ها، سونی تصمیم به عرضه یک یا دو محصول نوین داشته باشد، اما تجربه نشان داده حتی بزرگترین و معروف ترین شرکت ها نیز برخی مواقع این چنین رفتار عجیب و غیر قابل پیش بینی را از خود نشان می دهند.

منبع :phonearena
.

منبع : gadgetnews.ir

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :