گوشی گرانقیمت سامسونگ برای طراحی سریال تاج و تخت!!
رونمایی از گلکسی پر قدرت سامسونگ,رونمایی از گرانقیمت ترین گوشی سامسونگ,رونمایی از گوشی تاج و تخت ساسونگ,گوشی با طراحی تاج و تخت,رونمایی از گوشی 115 میلیونی سامس

آکاایران: شرکت نام آشنا Caviar که در زمینه تولید قاب‌های محافظ و نسخه‌های لوکس و گران قیمت گوشی‌ها هوشمند شهرت دارد، از نسخه ویژه پرچمدار تاشو گلکسی فولد سامسونگ با طراحی سریال محبوب بازی تاج و تخت رونمایی کرد، البته برای خرید این نسخه ویژه باید جیب‌های خود را کاملاً خالی کنید.

Image result for Game Of Thrones samsung

اخیرا شرکت خصوصی " کاویار " که یک شرکت روسی و شناخته شده در زمینه اکسسوری و لوازم جانبی گوشی های هوشمند می باشد، از گوشی منحصر بفرد و بروز شده سامسونگ گلکسی فولد با تغییرات اساسی در 7 نسخ محدود با طرح سریال تاج و تخت رونمایی کردد که توانست در صفحات مجازی بسیار دیده شود. برای مطالعه جزییات بیشتر از این مدل گوشی ارائه شده در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید..

شرکت روسی " کاویار " اخیرا از گوشی منحصر بفرد و بروز شده سامسونگ گلکسی فولد با تغییرات اساسی در 7 نسخ محدود با طرح سریال تاج و تخت رونمایی کرد که توانست با استقبال فراوانی روبرو شود. قیمت اصلی و شرکتی این اسمارت فون چیزی نزدیک به 2000 دلار می باشد که این شرکت در طی تغییرات اساسی که در این گوشی ایجاد کرده است، قیمت نجومی را برای آن ارائه نمود!

Image result for Game Of Thrones samsung

این شرکت 7 نسخه گوشی سامسونگ گلکسی فولد را با قیمت 8200 دلار که حدودا چیزی نزدیک به 115 میلیون تومان می باشد را رونمایی کرد که در آن از طلا و چرم بکار رفته است و در حین باز کردن قسمت داخلی گوشی، احساس خواهید کرد که در حال باز کردن گنجینه گران قیمتی هستید!

 

 

 

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :