آموزش پاکسازی حافظه در محصولات اپل
پاک کردن فایل های اضافی در آیفون سیستم عامل iOS ویندوز فایل های کش جیلبریک ترفند اپل پاکسازی حافظه ویندوز فایل های کش پاکسازی حافظه در آیفون PhoneClean
آکاایران آموزش پاکسازی حافظه در محصولات اپل
پاک کردن فایل های اضافی در آیفون سیستم عامل iOS ویندوز فایل های کش جیلبریک ترفند اپل پاکسازی حافظه ویندوز فایل های کش پاکسازی حافظه در آیفون PhoneClean
آکا ایران
پاکسازی حافظه در محصولات اپل با این روش نیاز به جیلبریک ندارد، تنها با استفاده از یک برنامه با نام PhoneClean که روی ویندوز و مک نصب می شود، می توان این کار را به سرعت و خیلی تر و تمیز انجام داد.

همه می دانیم که پس از مدتی استفاده از هندست های هوشمندمان، به دلیل انباشته شدن فایل های کش و بلااستفاده در حافظه، سرعت عملکرد دستگاه کاهش می یابد، اما بهتر است بدانید که برای پاکسازی حافظه راه هایی وجود دارد که با هم در ادامه به انجام اینکار در هندست های آیفون و آیپد می پردازیم. پاکسازی حافظه در محصولات اپل با این روش نیاز به جیلبریک ندارد، تنها با استفاده از یک برنامه با نام PhoneClean که روی ویندوز و مک نصب می شود، می توان این کار را به سرعت و خیلی تر و تمیز انجام داد.

 

به گزارش آکاایران در ابتدا باید برنامه را روی کامپیوتر خود نصب کنید. سپس آیفون یا آیپد را به دستگاه متصل کنید و باقی کار را به PhoneClean بسپارید.
PhoneClean یک ابزار بسیار ساده و کاربردی است که مسئله حریم شخصی و امنیت را نیز در کارهایش مد نظر می گیرد، پس هیچ نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت.

 

آکاایران: آموزش پاکسازی حافظه در محصولات اپل

پاکسازی حافظه در محصولات اپل

 

پاک کردن حافظه نه تنها فضای بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد، بلکه همانطور که گفتیم سرعت و عملکرد دستگاه را نیز ارتقا می بخشد، پس توصیه می کنیم از آنجایی که نصب iOS 9 روی دستگاه های قدیمی تر اپل می تواند باعث کاهش سرعت شود، حتما از این روش برای بالا بردن سرعت دستگاه استفاده کنید.

 

البته این نکته را هم به خاطر داشته باشید که برخی از ویژگی های PhoneClean با iOS 9 کار نمی کند.
دانلود PhoneClean رایگان است، اما اگر می خواهید نسخه Pro آن را داشته باشید باید پول بپردازید. هر چند توصیه می کنیم که نسخه رایگان آن را حتما امتحان کنید.

منبع :

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :