آموزش گام به گام فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک سپه”
رمز یکبار مصرف بانک سپه,نحوه دریافت رمز یکبار مصرف بانک سپه,رمز یکبار مصرف بانک سپه چیست,نحوه استفاده از رمز یکبار مصرف بانک سپه,نحوه گرفتن رمز یکبار مصرف بانک

Image result for ‫رمز یکبار مصرف بانک سپه‬‎

آکاآپ: اگر شما از مشتریان بانک سپه هستید، باید در این ماه با استفاده از این آموزش اقدام به فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک سپه” کنید.ما در این مقاله تصمیم داریم روش فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک سپه را به صورت گام به گام آموزش دهیم . با آکا همراه باشید.

آموزش گام به گام فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک سپه

برنامه رمز یکبار مصرف بانک سپه

برنامه ای که مجموعه بانک سپه برای مشتریان خود فراهم ساخته است، برنامه رمزساز بانک سپه می باشد که یک برنامه اختصاصی برای مجموعه بانک سپه می باشد و مشتریان بانک سپه برای تولید و دریافت رمز یکبار مصرف می بایست آنرا دانلود و نصب کنند. برای دریافت رمز یکبار مصرف بانک سپه، ابتدا باید اپلیکیشن رمزساز سپه را روی تلفن همراه خود نصب کنید. برای نصب آخرین نسخه این برنامه، ابتدا به سامانه اینترنت بانک سپه به نشانی www.ebanksepah.ir مراجعه کنید و روی گزینه «اینترنت بانک قدیم سپه» کلیک کنید.

لینک دانلود : http://dl.barato.ir/app/SepahOTP_2.1.1(BaraTo.iR).apk

 

۲. سپس وارد صفحه‌ای مانند صفحه‌ی زیر می‌شوید که باید روی گزینه «رمزساز سپه» در سمت راست صفحه کلیک کنید.

۳. با توجه به سیستم عامل تلفن همراه خود، یکی از گزینه‌های «دریافت نسخه اندروید» و یا «دریافت نسخه iOS» را انتخاب و اپلیکیشن رمزساز سپه را دانلود و نصب کنید.

۴. در اولین اجرای این اپلیکیشن، نیاز به فعال‌سازی برنامه است. برای فعال‌سازی برنامه، ابتدا روی گزینه «ساخت کاربر جدید» کلیک کنید.

۵. سپس باید اطلاعات خواسته شده را پر کنید. این اطلاعات شامل «شماره مشتری»، «شماره سریال» و «کد فعال‌سازی» است.

توجه داشته باشید که برای دریافت «شماره مشتری»، «شماره سریال» و «کد فعال‌سازی» باید به یکی از شعب بانک سپه مراجعه و فرم درخواست رمز یک‌بار مصرف را پر کنید.

بعد از واردکردن موارد خواسته‌شده، روی گزینه «تایید» کلیک کنید.

نحوه فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک سپه

 برای استفاده از خدمات رمز یکبار مصرف بانک سپه، همان گونه که گفته شد ابتدا باید برنامه بالا را نسبت به سیستم عامل گوشی خود دانلود و نصب کنید و سپس وارد آن شوید و مراحل زیر را انجام دهید؛

1- در حین ورود گوشی شما باید به اینترنت متصل باشد، که قبل از وارد کردن هر یک از این موارد خالی در تصویر ذیل باید ابتدا به بانک مراجعه کنید و سپس شماره مشتری، شماره سریال و کدفعال سازی را دریافت کنید و در کادرهای خالی زیر وارد کنید.

رمز یکبار مصرف

 2- در مرحله دوم شما باید یک نام کاربری به همراه یک رمز ورود را تعریف کنید. بر روی تائید کلیک کنید.

رمز یکبار مصرف

3- بعد از لمس کلید تائید در تصویر قبل، برنامه شروع به کار می کند که پیغام زیر نشان دهنده موفقیت آمیز بودن ثبت نام شما می باشد.

رمز یکبار مصرف

 4- در این مرحله می بایست نام کاربری و رمز عبوری که در مرحله دوم ثبت کردید، وارد کنید.

رمز یکبار مصرف

 5- تصویر زیر متعلق به منو اصلی می باشد که شامل دریافت رمز، تنظیمات کاربر، تنظیمات رمزساز و... می باشد که برای دریافت رمز یکبار مصرف می بایست گزینه اول را بفشارید.

رمز یکبار مصرف

 6- با کلیک بر روی گزینه دریافت رمز، رمیز یکبار مصرفی برای شما ایجاد خواهد شد که 90 ثانیه اعتبار دارد که برای استفاده در برنامه های جداگانه می توانید گزینه کپی را بزنید و در درگاه پرداخت، کد مربوطه را وارد کنید.

بانک سپه

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :