آموزش گام به گام فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی”
فعالسازی رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی,نحوه فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی,فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف بانک کشاورزی,روش فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک کشاو

آکاآپ: اگر شما از مشتریان بانک کشاورزی هستید، باید در این ماه با استفاده از این آموزش اقدام به فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی” کنید.ما در این مقاله تصمیم داریم روش فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی را به صورت گام به گام آموزش دهیم . با آکا همراه باشید.

Image result for ‫رمز یکبار بانک کشاورزی‬‎

بانك کشاورزی به منظور صيانت از حقوق مشتريان ضمن پاسخگويي شبانه روزي در راستاي ابلاغيه هاي بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران  و پليس فتا ، سامانه توليد رمز يكبار مصرف امن SOTP را براي تراكنش هاي كارتي پیاده سازی کرده است.مشتريان بانک کشاورزی می توانند با نصب برنامه كاربردي رمز پويا(ريما) ازسايت اصلي بانك (www.bki.ir) بر روي تلفن هوشمند خود، با يك بار ثبت درخواست از طريق خودپردازهاي بانك كشاورزي سراسر كشور نسبت  به تخصيص رمز دوم پويا به كارت هاي خود اقدام و پس از آن با خاطري آسوده و بدون نگراني از افشای رمز، از رمز يك بار مصرف با مدت اعتبار كمتر از 60 ثانيه استفاده کنند و تراكنش هاي اينترنتي ، خريد شارژ، پرداخت قبوض و انتقال وجه كارتي و .... را انجام دهند.

آموزش گام به گام فعال سازی “رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی

1- در قدم اول باید اقدام به دانلود نرم افزار توکن موبایلی بانک کشاورزی کنید که در ادامه می توانید بنابر سیستم عامل دستگاه خود اقدام به دانلود کنید.

لینک دانلود نسخه اندروید:  https://upl.bki.ir/Rima/RIMA.apk

فعال سازی رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی

اپلیکیشن نسخه iOS را از سیبچه دریافت نمایید

https://sibche.com/applications/337705

2- بعد از دانلود و نصب برنامه رمز یکبار مصرف بانک کشاورزی، وارد برنامه شوید. توجه داشته باشید که زبان برنامه مطابق زبان موبایل می باشد و در صورت انگلیسی بودن عناوین موجود در توکن موبایلی بانک کشاورزی شوکه نشوید. از تنظیمات اسمارت فون خود زبان گوشی را تغییر دهید. اینک بر روی بصورت دستی کلیک کنید.

رمز یکبار مصرف

3- در این مرحله باید کد 7 رقمی که از طریق درخواست در شعب بانک کشاورزی دریافت کرده اید را در قسمت شماره سریال و کد فعال سازی که در حین فعال سازی به شما پیامک شده است را باید کپی کنید. اینک بر روی تائید کلیک کنید.

رمز یکبار مصرف

4- برنامه شما با موفقیت فعال شده است. برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف بانک کشاورزی تنها کافیست بر روی گزینه اول یعنی «رمز یکبار مصرف» کلیک کنید.

بانک کشاورزی

5- در طی چند ثانیه رمز یکبار مصرفی برای شما به نمایش گذاشته می شود که تمام عمر آن فقط 60 ثانیه می باشد!

بانک کشاورزی

 اینک برنامه رمز پویا بانک کشاورزی بر روی اسمارت فون شما نصب شده است و می توانید هر زمان از آن برای برای خرید اینترنتی در نهایت امنیت استفاده کنید.

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :