روش رمزگذاری تصویری در ویندوز 8
طریقه رمز گذاری ویندوز8,رمز گذاری روی فولدر در ویندوز8,رمز گذاری پوشه در ویندوز8,رمزگذاری روی ویندوز8,رمزگذاری برای ویندوز8,ویندوز8 برای کامپیوتر,ویندوز 8.1 اور

Image result for ‫پسورد ویندوز 8‬‎

آکاایران: در این مطلب از بخش تکنولوژی آکاایران ما قصد داریم شما را با قابلیتی جالب در این نسخه از ویندوز برای شما علاقمندان به دنیای علم و فناوری آشنا سازیم. همراه ما باشید. 

قرار دادن پسورد تصویری ویندوز 8

مدت زمان زیادی از انتشار ویندوز 8 توسط شرکت بزرگ مایکروسافت می گذرد که با این وجود امروزه در اکثر کامپیوترها به این سیستم عامل مجهز می باشند و این نشان دهنده استقبال کاربران سیستم عامل ویندوز است. از این رو این نسخه دارای روش های مختلفی به عنوان " Security " دارد که تنها ما از نوع ساده آن استفاده می کنید.

 

1- ابتدا با استفاده از دو کلید " Win + S " منو جستجو را باز کنید و در آن عبارت " PC settings " را وارد کنید و سپس آنرا انتخاب کنید.

ترفند رمزگذاری تصویری در ویندوز 8

2- در این مرحله باید از پنجره باز شده، گزینه " Accounts " را انتخاب کنید.

رمز عبور ویندوز 8

3- هم اکنون گزینه " Sign-in options " را از سمت چپ برگزینید تا به قسمت رمز گذاری در ویندوز 8 وارد شوید.

 

ترفند رمزگذاری تصویری در ویندوز 8

4- دراین مرحله باید بر روی گزینه " Add " در قسمت پایین " Picture password " کلیک کنید تا به بخش زیر وارد شوید.

ترفند رمزگذاری تصویری در ویندوز 8

5- اینک شما می توانید با فشردن گزینه " Choose picture " در قسمت سمت چپ صفحه باز شده، تصویر مورد نظرتان را انتخب کنید و از آن در پسورد سیستم عامل ویندوز خود استفاده نمایید( لازم به ذکر است که در رمز گذاری باید دو نقطه را بصورت پیکسل به پیکسل انتخاب کنید و در هنگام باز نمودن رمز، تنها دو نقطه مورد نظرتان را انتخاب کنید).

 

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :