هنگام فراموش کردن رمز وای فای در ویندوز8 چه کنیم؟
نحوه پيدا كردن رمز واي فاي در ویندوز 10,نحوه پيدا كردن رمز واي فاي,نحوه پيدا كردن رمز واي فاي در اپل,روش پيدا كردن رمز واي فاي در ویندوز,روش پيدا كردن رمز واي ف

Image result for ‫نحوه پیدا کردن رمز وای فا ویندوز 8‬‎

آکاایران: در این مطلب از بخش تکنولوژی آکاایران  قصد داریم تا شما را با روشی آسان برای یافتن رمز وای فای تعریف شده در کامپیوتر آشنا سازیم که توصیه می شود تمام این فرآیند را فرا بگیرید و از آن در بعدها استفاده نمایید. همراه ما باشید.

نحوه پیداکردن رمز وای فای در ویندوز 8

گاها بنابر دلایلی برای هر یک از ما رخ داده است که رمز وای فای را به تعداد دفعات متفاوتی تغییر دهیم که نتیجه آن نیز فراموش شدن پسورد می باشد و نمی توانیم دیوایس های دیگر را به اینترنت متصل نماییم. از این رو اگر بخواهیم رمز و یا پسورد جدیدی بر روی وای فای تعریف کنیم، باید مودم را ریست کنیم که این کار نیز فرایندهای طولانی خود را در پی دارد و شاید وقت انجام این کار را نداشته باشیم.

1- ابتدا با استفاده از دو کلید " Win + R" پنجره " Run " را باز کنید و سپس عبارت " Control Panel " را در کادر موجود تایپ کنید تا پنجره ذیل برای شما باز شود.
 
مراحل باز گرداندن رمز وای فای در ویندوز 8
 
2- اینک می توانید گزینه "Network and Internet " را در صفحه نمایش خود مشاهده نمایید. در زیر این گزینه با رنگ آبی گزینه " View network status and tasks " وجود دارد که باید در این مرحله بر روی آن کلیک کنید. سپس گزینه " Change adaptor settings " را از ستون سمت چپ پنجره انتخاب کنید.
 
مراحل باز گرداندن رمز وای فای در ویندوز 8
 
3- اکنون بر روی آیکون " Wi-Fi " راست کلیک کنید و گزینه " Status " را انتخاب کنید.
 
مراحل باز گرداندن رمز وای فای در ویندوز 8
 
4- در پنجره باز شده، بر روی گزینه " Wireless Properties " کلیک کنید.
 
رمز وای فای
 
5- هم اکنون در پنجره جدید باز شده، تیک گزینه " Show characters " کلیک کنید تا فعال شود. اینک می توانید رمز وای فایی که به آن متصل هستید را در قسمت " Networksecurity key " مشاهده نمایید
 
رمز وای فای
 
منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :