امکانات بیشتر ویندوز را تجربه کنید
ویندوز دانلود نرم افزار نرم‌افزار جدیدآشنایی با ترفند ویندوز امکانات بیشتر ویندوز, سیستم‌عامل,نرم افزار, آموزش کامپیوتر,اموزش ویندوز

کلیدهای بستن (Close)، کمینه (Minimize) و بزرگنمایی‌/ ‌بازگردانی (Maximize‌/‌Restore) جزو اولین کلیدهایی است که تمامی کاربران ویندوز روش استفاده از آن را یاد می‌گیرند و در بسیاری از سیستم‌های‌عامل‌ نیز این کلیدها مشاهده می‌شود.

این کلیدها بظاهر جزو ابزارهای پیش‌پا‌ افتاده در سیستم‌عامل به‌شمار می‌روند و با انتشار نسخه‌های جدید از سیستم‌های‌عامل هیچ تغییری در آنها مشاهده نمی‌شود. اما اگر به میزان کاربرد این کلیدها توجه بیشتری داشته باشید خواهید دید این کلیدها بیش از امکانات و ابزارهای موجود در سیستم‌عامل مورد استفاده قرار می‌گیرد!

این هفته قصد داریم پیشنهاد نرم‌افزاری خود را به این کلیدها اختصاص دهیم تا امکانات به مراتب بیشتری در اختیار شما قرار گیرد و در افزایش سرعت انجام کارها شما را یاری کنیم.

کلیدهای بیشتر برای شما
نرم‌افزار قدرتمند Actual Title Buttons با روش کاری بسیار ساده، شما را قادر می‌سازد کلیدهای جدیدی را به مجموعه کلیدهای همیشگی که روی نوار عنوان پنجره‌ها قرار دادند، اضافه کنید و با استفاده از آنها مدیریت کامل‌تری را روی پنجره‌های ویندوز داشته باشید.

این نرم‌افزار در همه نسخه‌های 32 و 64 بیت سیستم‌عامل ویندوز اعم از ویندوز 8، 7، سرور، ویستا، 2008، اکس‌پی، 2003 و 2000 قابل نصب و استفاده است و هیچ‌گونه تداخلی با کلیدهای پیش‌فرض موجود در سیستم‌عامل نیز ندارد.

نرم‌افزار Actual Title Buttons بیش از ده‌ها قابلیت جدید را برای مدیریت بهتر پنجره‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد که برخی از آنها عبارت است از:
ـ تغییر اندازه پنجره‌ها با یک کلیک ماوس به اندازه‌های از پیش‌تعریف شده

ـ تغییر مکان پنجره‌ها با یک کلیک ماوس به مکان‌های از پیش مشخص شده همچون وسط صفحه‌نمایش

ـ تقسیم صفحه‌نمایش به 9 قسمت و تغییر مکان پنجره‌ها به هریک از این قسمت‌ها با یک کلیک ماوس (برای چیدمان سریع پنجره‌ها روی صفحه از این قابلیت استفاده می‌شود.)

ـ جمع‌کردن پنجره‌ها با یک کلیک ماوس به‌صورت کرکره‌ای و باز‌کردن آنها با کلیک مجدد همان دکمه

ـ کمینه‌سازی پنجره‌ها کنار ساعت ویندوز با یک کلیک ماوس

ـ تغییر در شفافیت پنجره‌ها و محو‌کردن آنها با افزایش شفافیت

ـ تغییر نحوه نمایش یک پنجره به حالت «همیشه در بالا» برای قرارگیری پنجره روی همه پنجره‌ها

ـ انتقال آسان پنجره‌ها از نمایشگری به نمایشگر دیگر

ـ کپی آسان محتوای موجود در هر پنجره در حافظه موقت سیستم‌عامل

ـ چسباندن (Paste) آسان محتوای کپی شده در حافظه موقت در هر پنجره

ـ تغییر اولویت استفاده نرم‌افزارها از پردازشگر و حافظه سیستم‌عامل با یک کلیک

ـ تبدیل پنجره به پنجره مهمان (غیرفعال‌کردن ماوس روی پنجره)

ـ نمایش پنجره‌هایی که اخیرا مورد دسترسی قرار گرفته ‌است.

ـ دسترسی آسان و سریع به پوشه‌های مورد علاقه

ـ انتقال پنجره فعال به زیر پنجره‌های دیگر
و...

چنانچه به استفاده از این نرم‌افزار علاقه‌مند شده‌اید و می‌خواهید همین امروز کلیدهای جدیدی را به نوار عنوان سیستم‌عامل اضافه کنید ‌باید با مراجعه به لینک زیر نسبت به دریافت آخرین نسخه از نرم‌افزار اقدام کنید:

http:‌/‌‌/‌www.actualtools.com‌/‌files‌/‌aimsetup.exe

منبع:jamejamonline.irمنبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :