معرفی “نرم افزار steller” با ویژگی عالی برای داستانهای تصویری و متنی
معرفی نرم افزار steller,نرم افزاری برای ایجاد داستانهای تصویری و متنی,نرم افزاری برای داستانهای متنی,نرم افزاری برای داستانهای تصویری,ویژگی عالی نرم افزار stell

آکاایران: در دنیای پیشرفته امروز، یکی از برنامه هایی که بیشترین میزان استفاده از آنها صورت می گیرد برنامه اینستاگرام می باشد که کاربران آن تصاویری را از خود ثبت می کنند و با دوستان خود به اشتراک می گذارند. گاها نیز ما به این علاقه داریم تا بر روی برخی تصاویر نوشته هایی و یا به عبارتی متونی را وارد کنیم تا متن ما هر چه بیشتر زیبا شود.

از این رو سعی می کنیم تا برنامه های جدیدی را در زمینه ویرایش تصاویر دانلود و نصب کنیم که با جستجویی ساده فروشگاه گوگل پلی و اپ استور، برنامه های ویرایش تصاویر و نوشتن متون زیادی را در تصاویر مشاهده می کنیم و شاید بدون داشتن هیچ اطلاعاتی برنامه ای را بصورت شانسی دانلود کنیم و به استفاده از آن بپردازیم.

 نرم افزار steller با ویژگی های عالی

به همین دلیل ما قصد داریم در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با برنامه ای بسیار خاص و منحصر بفرد در زمینه نوشتن متون روی تصاویر آشنا سازیم که می توانید از انتهای این مطلب شروع به دانلود و نصب آن کنید.

نرم افزار استلر 

استفاده آسان از ابزار های نرم افزارsteller

همان گونه که گفته شد نرم افزار " Steller " یکی از مجهزترین برنامه های حال حاضر برای نوشتن متون و داستان هایی روی تصاویر می باشد که با نصب این برنامه کاربردی می توانید تصاویری زیبا و منحصر بفرد را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. از مهم ترین ویژگی های این برنامه می توان به موارد ذیل اشاره نمود ؛

  1. ایجاد تصاویر داستانی زیبا 
  2. طراحی تم برای صفحه بک گراند برای زیبایی بیشتر تصاویر
  3. اشتراک گذاشتن تصاویر در Steller 
  4. اشتراک گذاشتن تصاویر در شبکه های اجتماعی
  5. دنبال کردن کاربران متناسب با سلیقه خودتان
  6. شرکت در برنامه های سرگرم کننده و...

 

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :