به روز رسان جدید Google Map رستوران های بیشتری را پیشنهاد می دهد
گوگل نسخه ی جدیدی از برنامه ی محبوب و پرطرفدار Google Maps را در اوایل ماه می(May) معرفی کرد. بعد از عرضه ی آن برای اندروید، اکنون برای ios نیز عرضه می شود. با

آکاایران: به روز رسان نوین Google Map رستوران های بیشتری را پیشنهاد می دهد

آکاایران: گوگل نسخه ی جدیدی از برنامه ی محبوب و پرطرفدار Google Maps را در اوایل ماه می(May) معرفی کرد. بعد از عرضه ی آن برای اندروید، اکنون برای ios نیز عرضه می شود. با تک فارس همراه باشید.

تغییرات ایجاد شده در نسخه ی نوین باعث می شود که این نسخه از گوگل مپ بسیار کارآمد تر از نسخه ی قبلی خود ظاهر شود. ظاهر کلی برنامه شبیه به نسخه ی پیشین است ولی در پایین صفحه، شما دو گزینه ی نوین پیدا می کنید: Explore و For You . همان طور که از نام Explore پیدا است، این گزینه به شما رستوران و یا کافه های پیشنهادی را که به شما نزدیک هستند، معرفی می کند. همچنین با این به روز رسان نوین لیست هایی مانند Outdoor dining نیز به این برنامه اضافه شده است.

همچنین شما این قابلیت را دارید که نتایج به دست آمده از جستجو را فیلتر کنید، یعنی کاری کنید که برنامه فقط به شما رستوران ها را در منطقه شما نشان بدهد. برنامه اسامی مکان هایی که شما به آن ها می روید را نیز در لیستی ذخیره می کند تا اگر دوباره خواستید به آنجا بروید لازم به جستجوی دوباره نباشد. قسمت For You نیز کار مشابهی انجام می دهد با این تفاوت که در منطقه ی مورد نظر، رستوران ها و کوچه هایی که جدیدا باز شده اند را نیز به شما خبر می دهد. این گزینه فعلا کمی ابتدایی به نظر می رسد ولی گوگل وعده داده است که آن را کاملا پشتیبانی کند.

قابلیت دیگر و جالب تر از دو قابلیت قبلی، بررسی گوگل است. این قابلیت بر اساس رستوران هایی که شما تا به حال رفته اید می سنجد که چقدر امکان دارد شما از رستورانی که انتخاب کرده اید لذت ببرید. این قابلیت به اسم Your Match در گوگل مپ وجود دارد. همچنین شما در قسمت Setting گزینه ی Food & drink preferences را می توانید انتخاب کنید تا به گوگل مپ بگویید که چه نوع غذا و یا نوشیدنی را می پسندید تا گوگل مپ برای شما رستورانی را پیدا کند که غذای مورد نظر را داشته باشد.

نظر شما کاربران تک فارس در رابطه با این موضوع چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
.

منبع : ech.gamefa.com

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :