Google Maps ویژگی جدید "match" را در اختیار کاربران ios می گذارد
کاربران ios هم اکنون می توانند به فروشگاه اپ استور مراجعه کنند و اپلیکیشن Google Maps خود را به نسخه ی جدید آپدیت کنند. توسعه دهندگان ویژگی های بسیاری را در این

آکاایران: Google Maps ویژگی نوین "match" را در اختیار کاربران ios می گذارد

آکاایران: کاربران ios هم اکنون می توانند به فروشگاه اپ استور مراجعه کنند و اپلیکیشن Google Maps خود را به نسخه ی نوین آپدیت کنند. توسعه دهندگان ویژگی های بسیاری را در این نسخه قرار داده اند که مهمترین آن به قابلیتی به نام match مربوط می شود. برای جزئییات بیشتر با تکفارس همراه باشید.

اصطلاح match معمولا در اپلیکیشن های دوستیابی همانند Tinder  استفاده می شود اما Google Maps قرار نیست به اپلیکیشن دوستیابی تبدیل شود و اصطلاح match کاربردی متفاوتی در مسیریاب گوگل خواهد داست.

ویژگی match صرفاً به معنای یافتن رستوران یا کافه ای که با سلیقه ی شما جور است و غذا و نوشیدنی محبوب شما را سرو می کند. شما اگر هم اکنون به تب کافه و یا رستوران اپلیکشن بروید، مشاهده خواهید کرد که لیستی از رستوران ها و کافه ها بر اساس علایق شخصیتان برای شما ظاهر می شود و احتمال می دهد که شما در کدام یک از این رستوران ها رضایت بیشتری خواهید داشت.

ویژگی دیگری که در این بروزرسان افزوده شده، مربوط به تب explore می شود. کاربران ios با مشاهده رستوران هایی که قبلا در آن جا غذا صرف کرده اند، می توانند محبوبیت آن را در میان باقی کاربران متوجه شوند و پیشنهادات دیگری مبنی بر مکان هایی که بازدید کرده اند، دریافت کنند.

نظر شما کاربران تک فارس در رابطه با عملکرد نرم افزار Google maps چیست؟ نظرات خود در این زمینه را با ما به اشتراک بگذارید.

  

,apple iphone,google,google maps

0
.

منبع : ech.gamefa.com

منبع : بخش کامپیوتر آکاایران
برچسب :